KRL2012E-M-R010-F-T5
SusumuSusumu
KRL2012E-M-R010-F-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL2012E-M-R010-F-T5
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1W 0805 WIDE
Duomenų lapai: 1.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf2.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf
  • Pranešimas
KRL2012E-M-R010-F-T5 specifikacijos
Dalies numeris KRL2012E-M-R010-F-T5 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1W 0805 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 443654 pcs Duomenų lapas 1.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf2.KRL2012E-M-R010-F-T5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2012 Dydis / Matmenys 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Serija KRL Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Kiti vardai 408-1600-2
KRL2012EMR010FT5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil