KRL1632E-M-R018-F-T5
SusumuSusumu
KRL1632E-M-R018-F-T5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL1632E-M-R018-F-T5
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.018 OHM 1% 3/4W 1206
Duomenų lapai: 1.KRL1632E-M-R018-F-T5.pdf2.KRL1632E-M-R018-F-T5.pdf
  • Pranešimas
KRL1632E-M-R018-F-T5 specifikacijos
Dalies numeris KRL1632E-M-R018-F-T5 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.018 OHM 1% 3/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 753252 pcs Duomenų lapas 1.KRL1632E-M-R018-F-T5.pdf2.KRL1632E-M-R018-F-T5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija KRL Atsparumas 18 mOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 408-1573-2
KRL1632EMR018FT5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 18 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil