KRL11050-C-R027-F-T1
SusumuSusumu
KRL11050-C-R027-F-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL11050-C-R027-F-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.027 OHM 5W 4320 WIDE
Duomenų lapai: 1.KRL11050-C-R027-F-T1.pdf2.KRL11050-C-R027-F-T1.pdf
  • Pranešimas
KRL11050-C-R027-F-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL11050-C-R027-F-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.027 OHM 5W 4320 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88487 pcs Duomenų lapas 1.KRL11050-C-R027-F-T1.pdf2.KRL11050-C-R027-F-T1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 11050 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
Serija KRL Atsparumas 27 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Kiti vardai KRL11C.027TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 27 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil