HPL1005-3N0
SusumuSusumu
HPL1005-3N0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HPL1005-3N0
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas FIXED IND 3NH 710MA 240 MOHM SMD
Duomenų lapai: HPL1005-3N0.pdf
  • Pranešimas
HPL1005-3N0 specifikacijos
Dalies numeris HPL1005-3N0 Gamintojas Susumu
apibūdinimas FIXED IND 3NH 710MA 240 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5492 pcs Duomenų lapas HPL1005-3N0.pdf
Įveskite Thin Film Tolerancija ±0.2nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija HPL
Reitingai - Q @ Freq 13 @ 300MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 408-1315-2 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 300MHz Induktyvumas 3nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.013" (0.33mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 7GHz
Išsamus aprašymas 3nH Unshielded Thin Film Inductor 710mA 240 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 710mA Dabartinis - sodrumas -