GL1L5LS050S-C
SusumuSusumu
GL1L5LS050S-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GL1L5LS050S-C
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD
Duomenų lapai: GL1L5LS050S-C.pdf
  • Pranešimas
GL1L5LS050S-C specifikacijos
Dalies numeris GL1L5LS050S-C Gamintojas Susumu
apibūdinimas IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5769 pcs Duomenų lapas GL1L5LS050S-C.pdf
Tolerancija ±0.050nS Serija GL1L
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Kiti vardai 408-1128 Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Išsamus aprašymas 500ps ±0.050nS Inductor Delay Line 100mA 50 Ohms 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width) Delsimo laikas 500ps
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis 100mA