KDE1205PHS3
SunonSunon
Sunon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KDE1205PHS3
Gamintojas / Gamintojas: Sunon
Prekės aprašymas FAN AXIAL 52X15.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.KDE1205PHS3.pdf2.KDE1205PHS3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KDE1205PHS3 specifikacijos
Dalies numeris KDE1205PHS3 Gamintojas Sunon
apibūdinimas FAN AXIAL 52X15.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5258 pcs Duomenų lapas 1.KDE1205PHS3.pdf2.KDE1205PHS3.pdf
Plotis 15.50mm Svoris 0.081 lb (36.74g)
Įtampos diapazonas 8 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 52mm L x 52mm H Serija KDE
RPM 4000 RPM Galia (vatais) 900mW
Kiti vardai E1252PHS34---RK
KDE1205PHS3 H
KDE1205PHS3 H-ND
KDE1205PHS3H
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 24.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.080A Guolių tipas Sleeve