KD1204PFB2 H
SunonSunon
KD1204PFB2 H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KD1204PFB2 H
Gamintojas / Gamintojas: Sunon
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.KD1204PFB2 H.pdf2.KD1204PFB2 H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KD1204PFB2 H specifikacijos
Dalies numeris KD1204PFB2 H Gamintojas Sunon
apibūdinimas FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4530 pcs Duomenų lapas 1.KD1204PFB2 H.pdf2.KD1204PFB2 H.pdf
Plotis 10.50mm Svoris 0.034 lb (15.42g)
Įtampos diapazonas 5 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija KD
RPM 6600 RPM Galia (vatais) 1.10W
Kiti vardai 259-1205
K1240PFH24---RH
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Triukšmas 27.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.090A Guolių tipas Ball