XZM2CRK45W50MAV-6
SunLEDSunLED
XZM2CRK45W50MAV-6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XZM2CRK45W50MAV-6
Gamintojas / Gamintojas: SunLED
Prekės aprašymas LED RED CLEAR 4SMD
Duomenų lapai: XZM2CRK45W50MAV-6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
XZM2CRK45W50MAV-6 specifikacijos
Dalies numeris XZM2CRK45W50MAV-6 Gamintojas SunLED
apibūdinimas LED RED CLEAR 4SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 390222 pcs Duomenų lapas XZM2CRK45W50MAV-6.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 640nm Bangos ilgis - dominuojantis 625nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.5V Žiūrėjimo kampas 60°
Tiekėjo prietaisų paketas 4-SMD Dydis / Matmenys 3.50mm L x 2.80mm W
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 1497-1350-2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Reitingas 4790mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 2.60mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 3.40mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Red 625nm LED Indication - Discrete 2.5V 1411 (3528 Metric) Dabartinis testas 50mA