XZCB25MO24DG25X111S
SunLEDSunLED
XZCB25MO24DG25X111S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XZCB25MO24DG25X111S
Gamintojas / Gamintojas: SunLED
Prekės aprašymas LED RGB CLEAR SMD
Duomenų lapai: XZCB25MO24DG25X111S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
XZCB25MO24DG25X111S specifikacijos
Dalies numeris XZCB25MO24DG25X111S Gamintojas SunLED
apibūdinimas LED RGB CLEAR SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39876 pcs Duomenų lapas XZCB25MO24DG25X111S.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.5V Red, 3.5V Green, 3.5V Blue Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 5.00mm L x 5.00mm W
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing Kiti vardai 1497-1088-1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Square with Flat Top, 4.25mm
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 1.30mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 525nm Green, 460nm Blue LED Indication - Discrete 2.5V Red, 3.5V Green, 3.5V Blue 6-SMD, Gull Wing Dabartinis testas 150mA Red, 150mA Green, 150mA Blue
Konfigūracija Common Anode Spalva Red, Green, Blue (RGB)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
XZCB14X160S
XZCB14X160S
Gamintojai: SunLED
apibūdinimas: LED BLUE CLEAR 2SMD
Sandelyje: 69878 pcs
parsisiųsti: XZCB14X160S.pdf
RFQ
XZCBCLNANF-32.000000
XZCBCLNANF-32.000000
Gamintojai: Taitien
apibūdinimas: CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Sandelyje: 97611 pcs
parsisiųsti: XZCBCLNANF-32.000000.pdf
RFQ
XZC-00
XZC-00
Gamintojai: Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas: CONFIG PWR CHASSIS 1200W 6 SLOT