RCR875DNP-331K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCR875DNP-331K
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM
Duomenų lapai: RCR875DNP-331K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RCR875DNP-331K specifikacijos
Dalies numeris RCR875DNP-331K Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96685 pcs Duomenų lapas RCR875DNP-331K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" Dia (7.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija RCR-875D
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 410mA 970 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 970 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 410mA