RCP1317NP-101M
Sumida CorporationSumida Corporation
RCP1317NP-101M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCP1317NP-101M
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 2.3A 125 MOHM TH
Duomenų lapai: RCP1317NP-101M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RCP1317NP-101M specifikacijos
Dalies numeris RCP1317NP-101M Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100UH 2.3A 125 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84169 pcs Duomenų lapas RCP1317NP-101M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" Dia (13.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija RCP1317
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Shielded Inductor 2.3A 125 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 125 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.3A
Dabartinis - sodrumas 2.8A