LF2823NP-182
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2823NP-182 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LF2823NP-182
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas CMC 1.8MH 2.6A 2LN TH
Duomenų lapai: LF2823NP-182.pdf
  • Pranešimas
LF2823NP-182 specifikacijos
Dalies numeris LF2823NP-182 Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas CMC 1.8MH 2.6A 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81145 pcs Duomenų lapas LF2823NP-182.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 1.122" L x 1.122" W (28.50mm x 28.50mm) Serija LF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai 308-1366
Darbinė temperatūra - Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas @ Dažnis 1.8mH @ 1kHz
Aukštis (maks.) 0.945" (24.00mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.6A DCR 72 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 72 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 2.6A