CLS62NP-331MC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLS62NP-331MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 128MA 4.35 OHM
Duomenų lapai: CLS62NP-331MC.pdf
  • Pranešimas
CLS62NP-331MC specifikacijos
Dalies numeris CLS62NP-331MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 128MA 4.35 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128087 pcs Duomenų lapas CLS62NP-331MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 128mA 4.35 Ohm Max 4-SMD
DC rezistorius (DCR) 4.35 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 128mA