CLQ61NP-101MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLQ61NP-101MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 180MA 3.17 OHM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CLQ61NP-101MC specifikacijos
Dalies numeris CLQ61NP-101MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100UH 180MA 3.17 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91102 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys -
Ekranavimas Unshielded Serija CLQ61
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Inductor 180mA 3.17 Ohm Max DC rezistorius (DCR) 3.17 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 180mA Dabartinis - sodrumas -