CLP42B-201
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLP42B-201
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 200UH 260 MOHM SMD
Duomenų lapai: CLP42B-201.pdf
  • Pranešimas
CLP42B-201 specifikacijos
Dalies numeris CLP42B-201 Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 200UH 260 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53770 pcs Duomenų lapas CLP42B-201.pdf
Įveskite - Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.370" L x 0.181" W (9.40mm x 4.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CLP42B
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD, Gull Wing
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 200µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 200µH Unshielded Inductor 260 mOhm 6-SMD, Gull Wing
DC rezistorius (DCR) 260 mOhm Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CLP3SETN
CLP3SETN
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: LOCK PLIER SET-3 PIECE CLP3SET
Sandelyje: 2913 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CLP42B-750
CLP42B-750
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 75UH 210 MOHM SMD