CDRR75NP-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRR75NP-331MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDRR75NP-331MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 450MA 1.05 OHM
Duomenų lapai: CDRR75NP-331MC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CDRR75NP-331MC specifikacijos
Dalies numeris CDRR75NP-331MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 450MA 1.05 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79484 pcs Duomenų lapas CDRR75NP-331MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDRR
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1680-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.189" (4.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 450mA 1.05 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.05 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 450mA
Dabartinis - sodrumas 250mA