CDRH62B-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH62B-331MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDRH62B-331MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 190MA 4.94 OHM
Duomenų lapai: CDRH62B-331MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDRH62B-331MC specifikacijos
Dalies numeris CDRH62B-331MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 190MA 4.94 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4207 pcs Duomenų lapas CDRH62B-331MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDRH62
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1172-2
CDRH62B331MC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 190mA 4.94 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 4.94 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 190mA Dabartinis - sodrumas -