CDRH4D29LDNP-2R2PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDRH4D29LDNP-2R2PC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 4.1A 20.1 MOHM
Duomenų lapai: CDRH4D29LDNP-2R2PC.pdf
  • Pranešimas
CDRH4D29LDNP-2R2PC specifikacijos
Dalies numeris CDRH4D29LDNP-2R2PC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 4.1A 20.1 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109168 pcs Duomenų lapas CDRH4D29LDNP-2R2PC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDRH4D29/LD
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Inductor 4.1A 20.1 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 20.1 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 4.1A
Dabartinis - sodrumas 2A