CDRH3D23NP-2R2PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH3D23NP-2R2PC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDRH3D23NP-2R2PC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.8A 38.3 MOHM
Duomenų lapai: CDRH3D23NP-2R2PC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CDRH3D23NP-2R2PC specifikacijos
Dalies numeris CDRH3D23NP-2R2PC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.8A 38.3 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81973 pcs Duomenų lapas CDRH3D23NP-2R2PC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDRH3D23
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-2302-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Inductor 1.8A 38.3 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 38.3 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.8A
Dabartinis - sodrumas 1.8A