CDRC62NP-271MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDRC62NP-271MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 270UH 130MA 2.3 OHM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CDRC62NP-271MC specifikacijos
Dalies numeris CDRC62NP-271MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 270UH 130MA 2.3 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161589 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDRC62
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 270µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6.5MHz Išsamus aprašymas 270µH Unshielded Inductor 130mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 130mA