CDR74NP-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR74NP-151MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 420MA 860 MOHM
Duomenų lapai: CDR74NP-151MC.pdf
  • Pranešimas
CDR74NP-151MC specifikacijos
Dalies numeris CDR74NP-151MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 420MA 860 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3996 pcs Duomenų lapas CDR74NP-151MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -15%, +25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDR74
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.191" (4.85mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 7MHz Išsamus aprašymas 150µH Shielded Inductor 420mA 860 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 860 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 420mA