CDR125-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR125-331MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 570MA 800 MOHM
Duomenų lapai: CDR125-331MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR125-331MC specifikacijos
Dalies numeris CDR125-331MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 570MA 800 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5700 pcs Duomenų lapas CDR125-331MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -15%, +20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDR125
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1034-2
CDR125331MC
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.232" (5.90mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.9MHz
Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 570mA 800 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 800 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 570mA Dabartinis - sodrumas -