CDR10D48MNNP-6R6NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR10D48MNNP-6R6NC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 6.6UH 5.7A 22.5 MOHM
Duomenų lapai: CDR10D48MNNP-6R6NC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CDR10D48MNNP-6R6NC specifikacijos
Dalies numeris CDR10D48MNNP-6R6NC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 6.6UH 5.7A 22.5 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76464 pcs Duomenų lapas CDR10D48MNNP-6R6NC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDR10D48MN
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.6µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 6.6µH Shielded Inductor 5.7A 22.5 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 22.5 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5.7A
Dabartinis - sodrumas 7.1A