CDR105-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR105-331MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR105-331MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 440MA 1.03 OHM
Duomenų lapai: CDR105-331MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR105-331MC specifikacijos
Dalies numeris CDR105-331MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 440MA 1.03 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4198 pcs Duomenų lapas CDR105-331MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -15%, +20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDR105
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1145-2
CDR105331MC
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.2MHz
Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 440mA 1.03 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.03 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 440mA Dabartinis - sodrumas -