CDR105-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR105-151MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDR105-151MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 650MA 450 MOHM
Duomenų lapai: CDR105-151MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDR105-151MC specifikacijos
Dalies numeris CDR105-151MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 650MA 450 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4996 pcs Duomenų lapas CDR105-151MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -15%, +20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDR105
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1141-2
CDR105151MC
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.8MHz
Išsamus aprašymas 150µH Shielded Inductor 650mA 450 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 450 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 650mA Dabartinis - sodrumas -