CDH80D48NP-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH80D48NP-331KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas WIREWOUND INDUCTOR
Duomenų lapai: CDH80D48NP-331KC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CDH80D48NP-331KC specifikacijos
Dalies numeris CDH80D48NP-331KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas WIREWOUND INDUCTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88524 pcs Duomenų lapas CDH80D48NP-331KC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH80D48
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-2388-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 570mA 1 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 570mA Dabartinis - sodrumas 580mA