CDH74NP-181JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH74NP-181JC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH74NP-181JC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 180UH 660MA 820 MOHM
Duomenų lapai: CDH74NP-181JC.pdf
  • Pranešimas
CDH74NP-181JC specifikacijos
Dalies numeris CDH74NP-181JC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 180UH 660MA 820 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194540 pcs Duomenų lapas CDH74NP-181JC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH74
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 180µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 820 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 820 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 660mA