CDH74NP-100LC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH74NP-100LC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH74NP-100LC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 2.75A 56 MOHM SMD
Duomenų lapai: CDH74NP-100LC.pdf
  • Pranešimas
CDH74NP-100LC specifikacijos
Dalies numeris CDH74NP-100LC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 2.75A 56 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 193646 pcs Duomenų lapas CDH74NP-100LC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH74
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1882-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.75A 56 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 56 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.75A