CDH73NP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH73NP-101KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 370MA 700 MOHM
Duomenų lapai: CDH73NP-101KC.pdf
  • Pranešimas
CDH73NP-101KC specifikacijos
Dalies numeris CDH73NP-101KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100UH 370MA 700 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150975 pcs Duomenų lapas CDH73NP-101KC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH73
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 700 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 370mA