CDH2D09SNP-2R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDH2D09SNP-2R7MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 730MA 215 MOHM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CDH2D09SNP-2R7MC specifikacijos
Dalies numeris CDH2D09SNP-2R7MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 730MA 215 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188359 pcs Duomenų lapas
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.112" L x 0.106" W (2.85mm x 2.70mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDH2D09/S
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Inductor 730mA 215 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 215 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 730mA
Dabartinis - sodrumas 540mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDH2D09BNP-4R7MC
CDH2D09BNP-4R7MC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM
Sandelyje: 169727 pcs
parsisiųsti: CDH2D09BNP-4R7MC.pdf
RFQ
CDH333 TR
CDH333 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Sandelyje: 765896 pcs
parsisiųsti: CDH333 TR.pdf
RFQ
CDH2D09SNP-1R5MC
CDH2D09SNP-1R5MC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 870MA 140 MOHM
parsisiųsti:
CDH333 BK
CDH333 BK