CDEP134NP-2R5MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134NP-2R5MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDEP134NP-2R5MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.5UH 10.5A 6.6 MOHM
Duomenų lapai: CDEP134NP-2R5MC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CDEP134NP-2R5MC specifikacijos
Dalies numeris CDEP134NP-2R5MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.5UH 10.5A 6.6 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58827 pcs Duomenų lapas CDEP134NP-2R5MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDEP134
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-2274-2
CDEP134NP-2R5MCTR
CDEP134NP-2R5MCTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2.5µH Shielded Wirewound Inductor 10.5A 6.6 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 6.6 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 10.5A Dabartinis - sodrumas 12.8A