CDEP134-8R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134-8R0MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDEP134-8R0MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 8UH 6.5A 18.4 MOHM SMD
Duomenų lapai: CDEP134-8R0MC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CDEP134-8R0MC specifikacijos
Dalies numeris CDEP134-8R0MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 8UH 6.5A 18.4 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4019 pcs Duomenų lapas CDEP134-8R0MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDEP134
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1010-2
CDEP1348R0MC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 8µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 8µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 18.4 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 18.4 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 6.5A Dabartinis - sodrumas 7.2A