CDC4D20NP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDC4D20NP-101KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 230MA 1.77 OHM
Duomenų lapai: CDC4D20NP-101KC.pdf
  • Pranešimas
CDC4D20NP-101KC specifikacijos
Dalies numeris CDC4D20NP-101KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100UH 230MA 1.77 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 131090 pcs Duomenų lapas CDC4D20NP-101KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CDC4D20
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Inductor 230mA 1.77 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.77 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 230mA
Dabartinis - sodrumas 275mA