CD73NP-390MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-390MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD73NP-390MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 39UH 740MA 217 MOHM
Duomenų lapai: CD73NP-390MC.pdf
  • Pranešimas
CD73NP-390MC specifikacijos
Dalies numeris CD73NP-390MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 39UH 740MA 217 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145095 pcs Duomenų lapas CD73NP-390MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 39µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 39µH Unshielded Inductor 740mA 217 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 217 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 740mA