CD104NP-221KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD104NP-221KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD104NP-221KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 530MA 721 MOHM
Duomenų lapai: CD104NP-221KC.pdf
  • Pranešimas
CD104NP-221KC specifikacijos
Dalies numeris CD104NP-221KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 220UH 530MA 721 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82586 pcs Duomenų lapas CD104NP-221KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.85MHz Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Inductor 530mA 721 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 721 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 530mA