177CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 177CDMCCDS-2R2MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 31.2A 2.65MOHM
Duomenų lapai: 177CDMCCDS-2R2MC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
177CDMCCDS-2R2MC specifikacijos
Dalies numeris 177CDMCCDS-2R2MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 31.2A 2.65MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 45622 pcs Duomenų lapas 177CDMCCDS-2R2MC.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Ekranavimas Shielded Serija 177CDMCC/DS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-2582-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 31.2A 2.65 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.65 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 31.2A
Dabartinis - sodrumas 40.8A