104CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 104CDMCCDS-2R2MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 15A 7 MOHM
Duomenų lapai: 104CDMCCDS-2R2MC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
104CDMCCDS-2R2MC specifikacijos
Dalies numeris 104CDMCCDS-2R2MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 15A 7 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149511 pcs Duomenų lapas 104CDMCCDS-2R2MC.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija 104CDMC/DS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 104CDMCCDS-2R2MC-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 15A 7 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 7 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 15A
Dabartinis - sodrumas 21A