0512CDMCDS-R47NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0512CDMCDS-R47NC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD
Duomenų lapai: 0512CDMCDS-R47NC.pdf
  • Pranešimas
0512CDMCDS-R47NC specifikacijos
Dalies numeris 0512CDMCDS-R47NC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 6.1A 18 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142223 pcs Duomenų lapas 0512CDMCDS-R47NC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija 0512CDMC/DS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 16 mOhm 2-SMD
DC rezistorius (DCR) 16 mOhm Dabartinis įvertinimas 4.5A
Dabartinis - sodrumas 9.6A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
0512CDMCDS-6R8MC
0512CDMCDS-6R8MC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 6.8UH 1.7A 175 MOHM
Sandelyje: 5650 pcs
parsisiųsti: 0512CDMCDS-6R8MC.pdf
RFQ
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN POWER RCPT SOCKET 4POS
Sandelyje: 48196 pcs
parsisiųsti: 0513000413.pdf
RFQ
0512CDMCDS-4R7MC
0512CDMCDS-4R7MC
Gamintojai: Sumida Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 2.1A 120 MOHM
parsisiųsti: 0512CDMCDS-4R7MC.pdf
0512CDMCDS-5R6MC
0512CDMCDS-5R6MC
apibūdinimas: FIXED IND 5.6UH 1.9A 145 MOHM
parsisiųsti: 0512CDMCDS-5R6MC.pdf
parsisiųsti: 0513000414.pdf
0512CDMCDS-R33MC
0512CDMCDS-R33MC
apibūdinimas: FIXED IND 330NH 6.5A 13 MOHM SMD
parsisiųsti: 0512CDMCDS-R33MC.pdf
0512CDMCDS-R33NC
0512CDMCDS-R33NC