RSC50DRTH-S93
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSC50DRTH-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Duomenų lapai: RSC50DRTH-S93.pdf
  • Pranešimas
RSC50DRTH-S93 specifikacijos
Dalies numeris RSC50DRTH-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4803 pcs Duomenų lapas RSC50DRTH-S93.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 50
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - izoliacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RSC50DRTH-S13
RSC50DRTH-S13
Gamintojai: Sullins Connector Solutions
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Sandelyje: 3567 pcs
parsisiųsti: RSC50DRTH-S13.pdf
RFQ
RSC50DRST-S273
RSC50DRST-S273
Sandelyje: 4236 pcs
parsisiųsti: RSC50DRST-S273.pdf
RFQ
RSC50DRTH
RSC50DRTH