RSC28DREN-S93
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RSC28DREN-S93
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Duomenų lapai: RSC28DREN-S93.pdf
  • Pranešimas
RSC28DREN-S93 specifikacijos
Dalies numeris RSC28DREN-S93 Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7818 pcs Duomenų lapas RSC28DREN-S93.pdf
Nutraukimas Solder Eyelet(s) Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 28
Pozicijų skaičius 56 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Medžiaga - izoliacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija - funkcijos -
Kortelės storis 0.093" (2.36mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RSC28DREN-S734
RSC28DREN-S734
Gamintojai: Sullins Connector Solutions
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100
Sandelyje: 7893 pcs
parsisiųsti: RSC28DREN-S734.pdf
RFQ
RSC28DREN
RSC28DREN