RCC15DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCC15DRYS
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Duomenų lapai: 1.RCC15DRYS.pdf2.RCC15DRYS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RCC15DRYS specifikacijos
Dalies numeris RCC15DRYS Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18043 pcs Duomenų lapas 1.RCC15DRYS.pdf2.RCC15DRYS.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 15
Pozicijų skaičius 30 Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - izoliacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia funkcijos -
Susisiekimo tipas Full Bellows Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Green Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.062" (1.57mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RCC15DRYI-S734
RCC15DRYI-S734
Gamintojai: Sullins Connector Solutions
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Sandelyje: 12798 pcs
parsisiųsti: RCC15DRYI-S734.pdf
RFQ
RCC15HETI
RCC15HETI
apibūdinimas: CONN EDGE DUAL FMALE 15POS 0.100
Sandelyje: 18452 pcs
parsisiųsti:
RFQ
RCC15DRYS-S93
RCC15DRYS-S93
parsisiųsti: RCC15DRYS-S93.pdf
RCC15HETH
RCC15HETH
parsisiųsti:
RCC15DRYS-S734
RCC15DRYS-S734