RCB50DHLR
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCB50DHLR
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Duomenų lapai: 1.RCB50DHLR.pdf2.RCB50DHLR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RCB50DHLR specifikacijos
Dalies numeris RCB50DHLR Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7334 pcs Duomenų lapas 1.RCB50DHLR.pdf2.RCB50DHLR.pdf
Nutraukimas Solder Serija -
Perskaitykite Dual Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Tube Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius / Bay / Row 50
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - izoliacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lytis Female
Flanšo funkcija - funkcijos Board Lock
Susisiekimo tipas Hairpin Bellows Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Black Kortelės tipas Non Specified - Dual Edge
Kortelės storis 0.062" (1.57mm)