PZC12SFEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC12SFEN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PZC12SFEN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS
Duomenų lapai: PZC12SFEN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PZC12SFEN specifikacijos
Dalies numeris PZC12SFEN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5581 pcs Duomenų lapas PZC12SFEN.pdf
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.938" (23.83mm) Kiti vardai S1251-12
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Thermoplastic, Polyester Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.520" (13.21mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.318" (8.08mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)