PXC14SFAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PXC14SFAN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PXC14SFAN
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER 14POS .100 SGL
Duomenų lapai: PXC14SFAN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PXC14SFAN specifikacijos
Dalies numeris PXC14SFAN Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER 14POS .100 SGL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5131 pcs Duomenų lapas PXC14SFAN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.538" (13.67mm) Kiti vardai S1063-14
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Izoliacinė medžiaga Thermoplastic, Polyester Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.120" (3.05mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.318" (8.08mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)