PRPC033SBAN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC033SBAN-M71RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRPC033SBAN-M71RC
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100" SNGL R/A 33POS
Duomenų lapai: PRPC033SBAN-M71RC.pdf
  • Pranešimas
PRPC033SBAN-M71RC specifikacijos
Dalies numeris PRPC033SBAN-M71RC Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL R/A 33POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 176361 pcs Duomenų lapas PRPC033SBAN-M71RC.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Brass Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder Stilius Board to Board or Cable
Krovimo kryptis Male Pin Skrudinimas 0.100" (2.54mm)
"Shield" nutraukimas Square Serija -
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis - Pikis - jungtis -
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.120" (3.05mm) Kiti vardai S9512E-33
S9512E-33-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 33 Kontaktų skaičius Flash
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo kodas PRPC033SBAN-M71RC Ilgis - pranešimas (poravimas) -
Izoliacinė medžiaga Gold Izoliacijos aukštis -
funkcijos - Išplėstas aprašymas 33 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL R/A 33POS Dabartinis įvertinimas 3A per Contact
Dabartinis - maks. / Kontaktas - Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.230" (5.84mm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Gold Susisiekite su Finish - paštu Flash
Susisiekite su Finish - poravimosi 0.098" (2.50mm) Jungties tipas Header, Breakaway