PRPC028SBCN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC028SBCN-M71RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRPC028SBCN-M71RC
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100" SNGL R/A 28POS
Duomenų lapai: PRPC028SBCN-M71RC.pdf
  • Pranešimas
PRPC028SBCN-M71RC specifikacijos
Dalies numeris PRPC028SBCN-M71RC Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL R/A 28POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137217 pcs Duomenų lapas PRPC028SBCN-M71RC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk