PRPC020SAAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC020SAAN-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRPC020SAAN-RC
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS
Duomenų lapai: PRPC020SAAN-RC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PRPC020SAAN-RC specifikacijos
Dalies numeris PRPC020SAAN-RC Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 301256 pcs Duomenų lapas PRPC020SAAN-RC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk