PREC033SFAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC033SFAN-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PREC033SFAN-RC
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS
Duomenų lapai: PREC033SFAN-RC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PREC033SFAN-RC specifikacijos
Dalies numeris PREC033SFAN-RC Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 198913 pcs Duomenų lapas PREC033SFAN-RC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk