PREC019SABN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC019SABN-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PREC019SABN-RC
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS
Duomenų lapai: PREC019SABN-RC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PREC019SABN-RC specifikacijos
Dalies numeris PREC019SABN-RC Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 313727 pcs Duomenų lapas PREC019SABN-RC.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Brass Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder Stilius Board to Board or Cable
Krovimo kryptis Male Pin Skrudinimas 0.100" (2.54mm)
"Shield" nutraukimas Square Serija -
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis - Pikis - jungtis -
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.230" (5.84mm) Kiti vardai S9504E-19
S9504E-19-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 19 Kontaktų skaičius -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo kodas PREC019SABN-RC Ilgis - pranešimas (poravimas) -
Izoliacinė medžiaga Tin Izoliacijos aukštis 0.558" (14.18mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 19 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS Dabartinis įvertinimas 3A per Contact
Dabartinis - maks. / Kontaktas - Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.230" (5.84mm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Tin Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi 0.098" (2.50mm) Jungties tipas Header, Breakaway