PREC018SAEN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC018SAEN-RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PREC018SAEN-RC
Gamintojas / Gamintojas: Sullins Connector Solutions
Prekės aprašymas CONN HEADER .100" SNGL STR 18POS
Duomenų lapai: PREC018SAEN-RC.pdf
  • Pranešimas
PREC018SAEN-RC specifikacijos
Dalies numeris PREC018SAEN-RC Gamintojas Sullins Connector Solutions
apibūdinimas CONN HEADER .100" SNGL STR 18POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4779 pcs Duomenų lapas PREC018SAEN-RC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk